BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS - CEGLÉDI VSE-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

16:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 27.fordulója, ellenfelünk Albertirsán a Ceglédi VSE lesz. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Ceglédi VSE: Mursits, G.Bíró, Nánási, Albert I., Nyilas, Farkas A., Damásdi, Szilágyi P., Hujber, Asztalos, Valkovszki. Vezetőedző: Klausz László

BFC Siófok: Tajti, Fehér, Nagy D., Elek, Hidvégi, Szilágyi, Petneházi, Lénárt, Lorentz, Gál, Lázár. Vezetőedző: Varga Attila

A mérkőzés játékvezetője Takács János, segítői Horváth Róbert és Szilágyi Norbert, a tartalék játékvezető Nagy Norbert.

Nagyon rosszul indult a mi szemszögünkből a találkozó a szakadó esőben és a mély talajon.

Mi kezdtük a mérkőzést, de már az 1.percben jött a hidegzuhany: Szilágyi P.-t indította Asztalos, betört a 16-os baloldalán, és Szilágyi Z. buktatta, amiért Takács János büntetőt ítélt, játékosunk pedig sárga lapot is kapott. Asztalos állt oda, és higgadtan a hálóba lőtt (1:0).

A 6.percben Asztalos próbált Tajti mellett újabb 11-est kiharcolni, de műesésért sárga lapot kapott.

A 14.percben Hujber is besárgult a hazaiaktól Elek visszahúzásáért.

A 21.percben Petneházi távoli szabadrúgását fogta Mursits.

A 36.percben cserélt Varga Attila vezetőedzőnk: Lázár helyett Balázs lépett pályára.

Röviddel később Elek kapott labdát a baloldalon, jó cselekkel elindult befelé, de lövését a 16-oson belül blokkolták a védők.

A második félidőt biztatóan kezdtük, támadólag, összeszedettebben.

A 47.percben Balázs kapott labdát a baloldalon, mindenki beadásra számított, ami azonban kicsit lecsúszott a lábáról, és így lett igazán veszélyes, Mursits a kapufának nekiesve tolta ki a felső sarokból.

A másik oldalon Hujber lövése suhant el pár méterrel a kapufa mellett.

A 63.percben cserélt a Cegléd: Wild érkezett Asztalos helyett.

Csapatunk többet birtokolta a labdát a sárdöngölésben. Elek passzából Petneházi kerülhetett volna lövőhelyzetbe, de felpattant a labda, így játékosunk már nem tudta kapura irányítani a játékszert.

A 68.percben Varga Attila vezetőedzőnk is változtatott: Lénárt helyett Bévárdi lépett pályára.

Petneházinak még egy lehetősége volt, a bizonytalankodó védők között a balról betett labdát ballal kapura húzta estében, de a játékszer mellément.

Röviddel később Nagy D. ment el egy kontra során a jobb oldalon, jól adta be középre, de az érkező Balázs elöl az utolsó pillanatban szögletre mentettek.

A 73.percben Damásdi jó indítást tálalt a baloldalon Wild elé, aki középre emelt, de az üresen érkező Szilágyi P. a fejes közben elcsúszott, így a labda fölément.

A 80.percben 10 főre fogyatkozott csapatunk: Damásdi lerántásáért Szilágyi Z. megkapta második sárga lapját, így Takács János játékvezető felmutatta a piros kártyát is.

A szabálytalanságot követően növelte előnyét a Cegléd: Nyilas végezte el a szabadrúgást, de a sorfalba lőtte, a kipattanóra Damásdi reagált a leggyorsabban és a hálónkba vágta a labdát (2:0).

A 83.percben cserélt csapatunk: a fiatal Kiss Balázs első alkalommal lépett pályára az NB II-ben, Nagy D.-t váltotta.

A 86.percben Klausz László is cserére szánta el magát: Hujbert Majoros váltotta.

A végén még a csereként beálló Kiss B. előtt adódott egy lehetőségünk: okosan kényszerítőzött a jobb oldalon, majd a 16-oson belülről ellőtte, de belecsúszott az egyik visszazáró ceglédi védő, és az oldalhálót érintve mellément a labda.

A játékvezető 2 percet hosszabbított.

Hiába birtokoltuk többet a labdát, sajnos ezen a napon nem sikerült gólra váltani a támadásokat, így a Ceglédi VSE otthon tartotta a 3 pontot.

Ceglédi VSE – BFC Siófok 2:0 (1:0)

2018.03.29. 15:51