BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 - BFC SIÓFOK-WKW ETO FC GYŐR

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 6.fordulója, ellenfelünk a WKW ETO FC Győr lesz a Révész Géza utcai stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Molnár, Fehér, Elek, Csilus, Medgyes, Réti, Nemes, Lorentz, Gál, Tóth M., Bolla. Vezetőedző: Varga Attila

WKW ETO FC Győr: Horváth T.,Tajthy, Magasföldi, Völgyi, Baracskai, Szimcsó, Tar, Vadász, Koltai, Vukasovic, Kovács K.  Vezetőedző: Mészöly Géza

A mérkőzés játékvezetője Németh Ádám, segítői Farkas Balázs és Baghy Csaba. A tartalék játékvezető Dolnegó Bálint.

A 2.percben Szimcsó kapott sárga lapot, miután elkaszálta Tóth M.-t.

Az 5.percben csapatunkból Csilus kapott sárga lapot.

A 15.percben megszereztük a vezetést: Elek lekészítését Bolla lőtte el, a labda lepattant Völgyiről, Medgyes elé került, lövése a kapufa tövén csattant, a kipattanó azonban visszakerült elé és kilőtte a hosszú sarkot (1:0).

A 17.percben Bolla passzával Tóth M. indult el a 16-os jobb oldalán, visszagurított Elekhez, de lövése mellément.

A 20.percben Elek kapott sárga lapot.

A 27.percben Csilus fülelt le egy labdát, passzából Bolla indította remek hosszú labdával Eleket, aki 100%-os ziccerben léphetett ki, futtából ellőtte, de a labda elakadt a vendégek kapusában, Horváthban.

1 perccel később Bolla szerzett labdát Völgyitől, megforgatta Vadászt, majd ballal laposan lőtt, de Horváth ezúttal is védett.

A 31.percben Kovács K. jobb oldali beadásába Magasföldi bólintott bele, de Molnár könnyedén húzta le a labdát.

A 32.percben Tóth M. kapott egy labdát a győri 16-os jobb sarkánál, eltekerte a hosszúra, de mellément.

A 36.percben Magasföldi végezhetett el ígéretes szögből szabadrúgást, de lövése a felsőlécről ment fölé.

A 38.percben Tóth M. baloldali szögletét Elek fejelte mellé.

A 44.percben 10 főre fogyatkozott a Győr: Völgyi előbb sárga lapot kapott egy leshelyzet után reklamálásért, majd vélhetően nem túl illedelmes szövegért Németh Ádám játékvezető egyből felmutatta a piros lapot is.

A szünetben cserélt a WKW ETO FC Győr: Mervó állt be Koltai helyett.

Az 52.percben nagy helyzet maradt ki: Fehér indítását Csilus adta be középre, Elek továbbpöckölte a jó ütemben érkező Tóth M. elé, de lövésébe belevetődött Horváth és hárított.

Az 54.percben másodszor is a hálóba találtunk, a gólt azonban érvénytelenítették: Elek lépett ki nagy helyzetben, de lövését védte Horváth, a kipattanót Csilus lőtte el, de Elek kezét érve ment a játékszer a győri kapuba, így a gólöröm nem tartott sokáig.

Az 57.percben Tóth M. lépett ki két védő között, letette a labdát Medgyesnek, Elek-Bolla volt a labda útja, de a fiatal játékos mellélőtt.

A 61.percben cserélt Varga Attila vezetőedzőnk: Tóth M. helyett Petneházi lépett pályára.

Röviddel később Petneházi máris ziccerben léphetett ki, szépen emelt maga elé üres területbe, egyet még tolt rajta, így a visszaérő Vadász el tudta kotorni a labdát.

A 68.percben cseréltek a vendégek: Baracskai jött le, Jakab állt be.

A 70.percben cserélt csapatunk: Eleket Szilágyi váltotta.

A 72.percben Petneházi felívelését Medgyes pörgette tovább, Szilágyi futtából ballal azonban mellébombázott.

A 76.percben góllá érett a sok kimaradt helyzetünk, és növelni tudtuk előnyünket: Petneházi jobb külsővel remek labdával ugratta ki a 16-os jobb oldalán Szilágyit, az alapvonalról középre gurított, de a felszabadítani akaró Kovács Bollához passzolt, aki átvétel után ballal a hálóba lőtt – Horváth még ebbe is bele tudott nyúlni – (2:0).

A 77.percben gólra gólt rúgott a Győr: egy baloldali nagy bedobásba Tar csúsztatott bele, Szimcsó pedig kapásból laposan az alsó sarokba lőtt (2:1).

A 80.percben Tajthy kapott sárga lapot műesésért.

A 83.percben cserélt Mészöly Géza: Vadász helyett Hamar lépett pályára.

A 84.percben a győri Vukasovic kapott sárga lapot.

A 87.percben kihasználtuk utolsó cserelehetőségünket: Medgyes jött le, Nagy D. állt be.

A hajrában is volt még lehetőségünk: Petneházi szabadrúgásába Fehér tolt bele, Szilágyi megpróbálta bekotorni, de Horváth védett.

3 perc lesz a hosszabbítás.

A ráadásban újabb nagy siófoki ziccer maradt ki: Bolla indult be a jobb oldalon, visszagurított Petneházi elé, lövése azonban elsuhant a felső sarok mellett.