BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – DUNA ASZFALT TVSE-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

15:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 29.fordulója, ellenfelünk a Duna Aszfalt TVSE lesz Tiszakécskén. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Duna Aszfalt TVSE: Molnár M.., Horváth Ad.,Csáki, Károly, Sirokmán, Kirchner, Gréczi G., Kardos, Ludánszki, Kocsis, Sváb. Vezetőedző: Szabó István László

BFC Siófok: Molnár, Jánvári, Magasföldi, Horváth A., Medgyes, Horváth P., Szakály, Kiss B., Izing, Balogh B., Lorentz. Vezetőedző: Mihalecz István

A mérkőzés játékvezetője Nazsa Tamás, segítői Dr.Varga Zsolt és Márkus Tamás. A tartalék játékvezető Szilágyi Sándor.

A hazai csapatban a kezdőben kapott helyett három volt játékosunk is: Gréczi Gábor, Kocsis Gábor és Kirchner Krisztián.

A 2.percben Lorentz kapott sárga lapot csapatunkból.

Az 5.percben újabb sárga lap villant, ezúttal hazai oldalon Károly kapta.

A 9.percben Balogh B. passzolta a labdát üres területbe a védők mögé Medgyesnek, aki visszagurított lövésre, de a védők kivágták.

A 10.percben kényszerű csere történt a hazaiaknál: Horváth Ad. helyett Szabó L. lépett pályára.

A 12.percben megszereztük a vezetést! A saját térfelünkön Horváth P. pöckölt bele a labdába, majd az indítással lendületesen elment a jobb oldalon Medgyes indításával, elindult befelé, áthámozta magát 2 védőn, majd a kapus mellett a hálóba lőtt (0:1)!

A 18.percben Szakály ugratta ki remek passzal Balogh B.-t, de a védők szerelni tudták a lövés előtt.

A 25.percben Horváth P. tekert középre a jobb oldalról, Balogh B. le akarta készíteni Szakálynak lövésre, de Molnár M. fel tudta szedni a játékszert.

A 29.percben növelni tudtuk előnyünket: Magasföldi szabadrúgása kipattant a kapufáról, Balogh B. volt szemfüles, jó ütemben ért oda, és a hálóba kotorta a labdát (0:2)!

A 31.percben nem sokon múlott a Tiszakécske szépítése: Sváb baloldali szabadrúgása jól szállt a kapu elé, Csáki előrecsúszva belenyúlt, de kapufa lett.

A 35.percben már betalált a Duna Aszfalt TVSE: Kirchner 18 méterről leadott bombája a felsőlécet is érintve ment a hálónkba (1:2).

A 39.percben Izing kapott sárga lapot lerántásáért. A szabadrúgást szemben a kapuval Kirchner végezte el, és az alsó sarokba lőtt (2:2).

1 perc lesz a hosszabbítás.

A szünetben cserélt Mihalecz István vezetőedzőnk: Lorentzet Gál váltotta.

A 49.percben sárga lapot kapott a tiszakécskei Csáki.

Az 50.percben Medgyes indult el a hazai kapu felé lendületesen, de lövése fölément.

Az 52.percben óriási helyzet maradt ki: Medgyes remek ütemben tolt be egy labdát Szakályhoz a 16-os jobb oldalán, élesen ellőtte a kapu előtt, de a védők szorításában Horváth P. centikkel lemaradt róla, és a játékszer az alapvonalon hagyta el a játékteret.

Az 53.percben cserélt a Duna Aszfalt TVSE: Csáki jött le, Batizi-Pócsi állt be.

Az 56.percben ígéretes helyről végezhetett el szabadrúgást a Duna Aszfalt TVSE, de a sorfal felett eltekert labda a felsőlécen csattant.

A 60.percben cseréltünk: Balogh B. helyett Réti lépett pályára.

A 66.percben Magasföldi szöglettel felérő szabadrúgást végzett el a jobb sarokból, Szakály fejelni tudott, de kimaradt a lehetőség.

A 68.percben Magasföldi gyorsan lepasszolt szabadrúgásával Kiss B. indult el befelé a jobb oldalon, áthúzta a bal lábára, de a lövése nem sokkal fölésuhant.

A 70.percben a baloldalon vezettünk egy szép támadást, a remek összjáték után Horváth P. vállalkozott lövésre takarásból, de mellément a labda.

A 73.percben kihasználta a Tiszakécske az utolsó cserelehetőségét: Tölgyesi állt be Károly helyett.

A 75.percben Magasföldi szöglete jól jött középre, de Molnár M. lehúzta a labdát Szakály elöl. Kontrázott a hazai csapat, Tölgyesi lőtt szemben a kapuval, de próbálkozása mellément.

A 79.percben újabb nagy siófoki lehetőség maradt ki: Magasföldi jobb oldali beadását Horváth P. csúsztatta nem sokkal a kapu mellé.

A 82.percben cserélt csapatunk: Zamostny állt be, Szakály hagyta el a pályát.

A 87.percben Horváth P. kapott sárga lapot csapatunkból.

3 perc lesz a hosszabbítás.

Vége a mérkőzésnek, az első félidőben kialakult a végeredmény, aminek köszönhetően osztozni kellett a pontokon.

Duna Aszfalt TVSE – BFC Siófok 2:2 (2:2)

2019.03.17. 14:54