BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – BFC SIÓFOK-BUDAÖRS

Kedves Szurkolóink!

17:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 8.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk a Budaörs  lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Hutvágner, Jánvári, Tajthy, Magasföldi, Horváth A., Bencze, Csilus, Horváth P., Szakály, Izing, Lorentz. Vezetőedző: Gál István

Budaörs: Szabó B., Fodor, Fényes, Gyurácz, Forgács, Medgyes, Molnár, Bakos, Halmai, Stieber, Horváth E. Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés játékvezetője Kulcsár Katalin, segítői Becséri Gergely és Rózsa Dávid. A tartalék játékvezető Berényi Tamás.

Az első lehetőség csapatunk előtt adódott: Magasföldi indult el a baloldalon, átívelt Szakályhoz, aki a levegőben vette át mellel a labdát, de kicsit hosszú lett, így Szabó B. elkapta előle a játékszert.

Röviddel később kontrázott a Budaörs: Horváth E. passzolta be Halmai elé a labdát, aki középre gurított, Izing sarkán szerencsétlenül pattant meg a játékszer, ami nem sokkal gurult el a kapufa mellett.

A 11.percben kényszerű csere a Budaörsnél: Molnár helyett Pethő lépett pályára.

A 15.percben Jánvári baloldali beadásánál Medgyes rosszul szabadított fel, Tajthy érkezett, és kapásból kapura bombázott, de a labda elsuhant a felső sarok mellett.

A 17.percben Bencze jobb oldalról jól tekert középre egy szabadrúgást, Lorentz csúsztatni tudott, de Szabó B. hárított.

A 19.percben Magasföldi kapott labdát, áthúzta a bal lábára, de lövését blokkolni tudták.

A 20.percben Horváth A. passzolt be üres területbe labdát Magasföldihez, de kicsit hosszú lett az indítás, a budaörsi hálóőr kimozdult a kapujából és menteni tudott.

A 28.percben Tajthy lövését blokkolták.

A 29.percben Tajthy kapott csapatunkból sárga lapot.

A 34.percben Fodor húzódott fel a jobb oldalon, jól adta be középre, Pethő üresen fejelhetett kapura, de a labda centikkel fölément.

A 37.percben Fényes kapott sárga lapot a vendégektől.

A félidő vége előtt nem sokkal helyzetet puskázott el a Budaörs: Halmai emelt be jobbról egy labdát, ami Stieber elé került, jobb külsős lövése azonban a saját emberét találta telibe, ráadásul így les is lett.

1 perc hosszabbítást mutatott fel Berényi Tamás tartalék játékvezető.

A ráadásban Stieber szépen tekert a kapunkra, de a lövés mellément.

A szünetben cserélt Bognár György: Fényes helyett Kékesi állt be.

Az 50.percben Benczével szemben szabálytalankodtak a 16-oson belül, hallani lehetett a csattanást is, de a büntető elmaradt. Kontrázott a Budaörs, Medgyes lövését azonban Hutvágner szögletre öklözte.

Az 55.percben cserélt Gál István vezetőedzőnk: Magasföldi helyett Balogh B. lépett pályára.

Az 57.percben Balogh B. indult el a baloldalon a budaörsi kap felé, a 16-os vonaláról ballal laposan ellőtte, de Szabó B. szögletre tolta a labdát.

Az 58.percben nagy siófoki helyzet maradt ki: Bencze szöglete remekül szállt középre, Lorentz ugrott fel rá jó ütemben, de fejese nem sokkal mellément.

Az 59.percben remek passzal ugratta ki Horváth A. Benczét, eltolta a kapus mellett, de Forgács becsúszva szögletre mentett, miközben játékosunk is a földre került. Újabb 11-es gyanús szituáció volt, de ahogy a büntető, úgy a szöglet is elmaradt.

A 65.percben Bakos kapott sárga lapot budaörsi oldalon, és Bognár György kihasználta utolsó cserelehetőségét is: Horváth E. helyett Szabó Bá. állt be.

A 66.percben cserélt csapatunk: Benczét Zamostny váltotta.

A 67.percben Horváth P. passzolt be középre egy labdát a 16-os jobb oldaláról, Balogh B. átvette, de lövését blokkolták, a kipattanóra Tajthy érkezett, de bombája mellésuhant.

A 70.percben megszereztük megérdemelten a vezetést! Jánvári bedobását sikerült megcsúsztatni, Csilus továbbfejelte, Zamostny továbbtolta, Csilus remek ütemben mozdult rá, és a kapus mellett higgadtan a hálóba lőtt (1:0)!

A 75.percben Hutvágner bravúrjára volt szükség: Halmai lépett ki ziccerben, de kapusunk védeni tudott!

A 82.percben cserélnünk kellett: a sokat dolgozó Tajthy sérülés miatt hagyta el a pályát, Jagodics állt be helyette.

A 88.percben Stieber szabadrúgását tolta oldalra Hutvágner.

A 89.percben Szabó Bá. kapott sárga lapot a budaörsi csapatból.

Berényi Tamás 4 perc hosszabbítást jelzett.

A 91.percben eldöntöttük a 3 pont sorsát: Jagodics labdaszerzését követően Zamostny jól ívelt be jobbról egy labdát, Balogh B. kibújt a védők között és a hálóba fejelt (2:0)!

Vége a mérkőzésnek! Megérdemelten nyertük meg a találkozót!