BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS - BFC SIÓFOK-GYIRMÓT FC GYŐR

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 6.fordulója, ellenfelünk a Gyirmót FC Győr lesz. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

A mérkőzés játékvezetője Takács János lesz, az asszisztensei Kis Zoltán és Szilágyi Norbert. A tartalék játékvezető Radványi Ádám.

Megvannak az összeállítások:

BFC Siófok: Balajcza, Erőss, Nagy D., Elek, Szilágyi, Petneházi, Farkas, Lorentz, Gál, Kovács D., Lázár. Vezetőedző: Disztl László. Cserék: Tajti, Kis T., Szabó B., Bévárdi, Tóth B., György, Balogh B.

Gyirmót FC Győr: Sebők, Szőcs, Nagy P., Présinger, Simon A., Szegi, Paku, Varga P., Sebastian, Lázár P., Kiss M. Vezetőedző: Molnár Ladislav. Cserék: Rusák, Máté, Stieber, Lengyel, Czár, Kőris, Tóvizi.

A Gyirmót kezdte a mérkőzést.

A 7.percben Gál passzát Nagy D. pörgette tovább, végül saját maga startolt rá, elindult a vendégek kapujára a védők között, Eleknek továbbtolta, aki visszatette Nagy D.-hez, de lövését lábbal védte Sebők, majd a kipattanót Elek törte el.

A 9.percben Kiss M. próbálkozott átlövéssel, de Balajcza hárítani tudott.

A 14.percben Sebastian jobbról ívelt középre, Paku került helyzetbe a hosszú oldalon, ballábas lövését azonban Lorentz blokkolni tudta még a gólvonal előtt.

A 18.percben egy belöbbölt labdát Elek engedett tovább, Kovács D. futott be üresbe, még hozzá tudott érni a játékszerhez, de az elakadt Sebőkben.

A 19.percben megszereztük a vezetést: Petneházi jobb oldali szögletére Gál érkezett jó ütemben és befejelte a labdát, amit már csak a gólvonal mögül vágtak ki a gyirmótiak (1:0).

A 26.percben Elek csúsztatását követően Kovács D. játszott össze Petneházival, Kovács visszakapta a labdát, de fölélőtt.

A 31.percben Nagy P. passzával Simon lépett ki a 16-os jobb oldalán, kicsit már kisodródott, és lövése az oldalhálóban csapódott.

A 35.percben Simon kellemetlen átlövését Balajcza védte.

A 36.percben Présinger ívelt középre balról, a labda Nagy P. elé került, szemben a kapuval mintegy 17 méterről ellőtte, de Balajcza hárítani tudott.

A 37.percben egy gyorsan elvégzett szabadrúgással került helyzetbe a Gyirmót: Simont ugratták ki üresen, betört a 16-osunkon belülre, visszahúzta a jobb lábára, de gólba tartó lövését Szilágyi el tudta fejelni az utolsó pillanatban. Nagy mentés volt!

A 45.percben Kovács D. kapott üresen egy remek labdát a baloldalon, elindult a kapu felé, de eltekerte a kapufa mellett.

Takács János játékvezető nem hosszabbított az első félidőben.

Rosszul kezdtük a második játékrészt, a 48.percben egyenlített a Gyirmót: egy szögletet követően az ötösön belül pattogó labdát Simon vágta a léc alá (1:1).

A 49.percben sárga lapot kapott a gyirmóti Varga P., miután csúnyán elkaszálta a baloldalon Kovács D.-t.

Az 54.percben Simon duplájával megszerezte a vezetést a vendég csapat: Présinger ment el a baloldalon, jól adta be a kapunk elé, Lorentz még hozzáért, de az érkező Simon a hálóba pofozta a játékszert (1:2).

A Gyirmót egyúttal cserélt is: a sérült Varga helyett Tóvizi állt be.

A 63.percben kettős cserét hajtott végre Disztl László: Nagy Dániel és Lázár Zsolt jött le, a helyükön Bévárdi Zsombor és Tóth Barna folytatta.

Megjött időközben az előrejelzett zivatar is, a nagy szél és a szakadó eső nehezítette a játékot.

A 73.percben Paku került helyzetbe a 16-osunknál szemben a kapuval, de lövését Lorentz blokkolni tudta.

A 81.percben kihasználta Disztl László a 3.cserét is: Szabó Balázs állt be Elek Bence helyett.

A 84.percben Molnár Ladislav is belenyúlt a csapatába: Nagy P. helyett Lengyel lépett pályára.

A 87.percben még akadt egy védenivalója Balajczának: Simon kellemetlen lövését védte kapusunk.

Az utolsó percek már nem tartogattak sok izgalmat.

Radványi Ádám tartalék játékvezető 4 perc hosszabbítást jelzett.

A 92.percben még egy vendég csere következett: Szegi helyén Kőris folytatta.

A Gyirmót megnyerte a találkozót. Hiába vezettünk, a vendégek 6 perc alatt a javukra fordították a találkozót.

BFC Siófok - Gyirmót FC Győr 1:2 (1:0)

2017.08.27. 13:22