BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS - BFC SIÓFOK-KISVÁRDA MASTER GOOD

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 5.fordulója, ellenfelünk a listavezető Kisvárda Master Good lesz. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

A mérkőzés játékvezetője Szilasi Szabolcs lesz, az asszisztensei Lémon Oszkár és Iványi István. A tartalék játékvezető Kovács J. Zoltán.

Megvannak az összeállítások:

BFC Siófok: Balajcza, Nagy D., Elek, Hidvégi, Szilágyi, Petneházi, Farkas, Lorentz, Gál, Kovács D., Lázár. Vezetőedző: Disztl László. Cserék: Tajti, Tamaskó, Erőss, Szabó B., Bévárdi, György, Balogh B.

Kisvárda Master Good: Molnár-Farkas, Fodor, Horváth Z., Ilic, Lucas, Ízing, Papucsek, Oláh, Matija, Hei, Zanko. Vezetőedző: Kondás Elemér. Cserék: Zöldesi, Vermes, Sergiu, Bohdan, Vezhdel, Délczeg, Lukács.

A 3.percben Petneházi végezhetett el szabadrúgást, jól tekerte rá, Elek nem tudott belecsúsztatni, így a vendégek kapusa fogta a labdát.

A 14.percben Balajcza kapott sárga lapot reklamálásért.

A 24.percben Kovács D. indult el nagy lendülettel a baloldalon, szép cselek után átforgatta az előrehúzódó Szilágyihoz, beadásáról centikkel maradt le Elek.

A 25.percben Hei kapott egy labdát a 16-osunk sarkánál, majd ballal lőtt laposan, de Balajcza könnyedén védte a lövést.

A 28.percben Fodor indult el jó ütemben a baloldalon, betört a 16-oson belülre, de mellélőtt.

A 36.percben Elek léphetett volna ki 100%-os ziccerben, kapuig mehetett volna, de Lázár passza hosszúra sikerült.

A 40.percben kényszerű cserét hajtott végre Kondás Elemér: Oláh pár perccel korábban egy rossz mozdulat miatt megsérült, megpróbálta folytatni a játékot, de végül Sergiu váltotta.

A 44.percben 11-est kapott a Kisvárda: Hidvégi mellett látványosan esett el a vendégek játékosa Horváth Z., szabálytalanság nem történt, de befújta Szilasi Szabolcs játékvezető a büntetőt - a sértett állt oda és higgadtan értékesítette (0:1).

Kovács J. Zoltán tartalék játékvezető 1 perces hosszabbítást jelzett.

A második játékrészt jól kezdtük!

Az 51.percben szépségdíjas góllal egyenlítettünk: Szilágyi húzódott előre a jobb oldalon, az alapvonal előtt jól ívelt középre, Kovács D. pedig ollózós mozdulattal lőtt a kisvárdai hálóba (1:1).

Az 54.percben Lucas próbálkozott ballábas átlövéssel, de mellésuhant a labda.

Az 55.percben a jobb oldalon vezetett támadást a Kisvárda, Sergiu visszagurítását azonban a 16-os sarkáról Ilic jócskán fölélőtte.

A 61.percben a vendégek csapatkapitánya, Lucas kapott sárga lapot, mert rátartott Kovács D. lábára.

A 65.percben Kovács D. mutatott be szép szólót a baloldalon, két embert is lefutott, középre tett labdáját Petneházi tolta tovább Nagy D.-hez, lekészítette Szilágyinak, de jobbhátvédünk lövése fölément.

A 66.percben egy szöglet utáni kavarodást követően megszerezte a vezetést a Kisvárda Master Good: nem sikerült felszabadítani, és a balról beívelt labda Horváth Z. kezéről pattant a hálónkba (1:2).

A gólt követően cserélt a Kisvárda: a két gólt szerző Horváth Z. helyett Délczeg állt be.

A 72.percben Farkas kapott csapatunkból sárga lapot.

A 76.percben szögletet végezhettek el a vendégek, rövid volt a felszabadítás, a kipattanót Fodor gyűjtötte be, majd szemben a kapuval ballal ellőtte, a játékszer azonban nem sokkal fölément.

A 81.percben kihasználta harmadik cserelehetőségét is Kondás Elemér:  Hei helyett Lukács folytatta a játékot.

A 84.percben Disztl László is cserélt: Kovács D. jött le, Bévárdi állt be.

A 85.percben Lukács kapott sárga lapot a vendég csapatból

A 87.percben Ilic indult el a kapunkra, de jobb lábas lövése mellément.

3 perc hosszabbítást mutatott fel Kovács J. Zoltán tartalék játékvezető.

A ráadásban nem adódott már gólszerzési lehetőség, így a Kisvárda Master Good elvitte a 3 pontot.

BFC Siófok – Kisvárda Master Good 1:2 (0:1)

2017.08.23. 18:03