BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – BFC SIÓFOK-AQVITAL FC CSÁKVÁR

Kedves Szurkolóink!

14:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 24.fordulója, ellenfelünk az Aqvital FC Csákvár  lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Molnár, Jánvári, Fehér, Magasföldi, Horváth A., Elek, Medgyes, Horváth P., Réti, Izing, Balogh B. Vezetőedző: Mihalecz István

Aqvital FC Csákvár: Tóth B., Baranyai, Kiprich, Dulló, Skribek, Simon, Sándor, Sejben, Mészáros, Nándori, Falusy. Vezetőedző: Szijjártó István

A mérkőzés játékvezetője Gaál Ákos, segítői Horváth Zoltán és Hofbauer Roland. A tartalék játékvezető Horváth Tibor.

Csapatunkban pályára lép az átigazolási időszak végén Kisvárdáról szerződtetett két új játékosunk Jánvári Gábor és Izing Martin.

A 7.percben Réti szerzett labdát a 16-os jobb oldalánál, betette Elekhez, aki kicsit éles szögből ellőtte, Tóth B. kezéből kiesett a labda, de végül elvetődve Horváth P. lábáról le tudta szedni.

A 10.percben 11-eshez jutott a Csákvár: Izing röviden passzolt haza, majd lerántotta gólhelyzetben utolsó emberként Sejbent a 16-oson belül, amiért Gaál Ákos némi várakozás után büntetőt ítélt. Játékosunkat kiállította, a büntetőt pedig Sándor higgadtan értékesítette (0:1).

A 14.percben Kiprich kapott sárga lapot a vendégektől. A szabadrúgást Magasföldi ívelte fel a kapu előterébe, de Elek fejesét lehúzta a kapus.

A 29.percben Horváth A. kapott csapatunkból sárga lapot.

A 32.percben egy jobb oldali beadást követően Sejben lőtt kapásból, de Molnár hárított.

A 35.percben Sejben cselezgetett a 16-osunk jobb oldalon, lekészítette a labdát, Skribeknek, de lapos lövését fogta Molnár.

A 36.percben Magasföldi kapott sárga lapot.

Röviddel később Sándor volt erőszakos a jobb oldalon, lement az alapvonalig, középre gurított, de Réti fel tudott szabadítani.

A 42.percben Medgyes első szabálytalan megmozdulását díjazta Gaál Ákos sárga lappal.

A 44.percben Rétinek is felmutatta a játékvezető a sárga lapot.

1 perc lesz a hosszabbítás.

A szünetben cserélt a Csákvár: Falusy helyett Papp folytatja a játékot.

Az 51.percben Simon labdájával Papp lépett ki a 16-os jobb oldalán, de lövése mellément.

1 perccel később a másik oldalon Medgyes tolta ki balra a labdát Magasföldihez, jól tekert a kapu elé, de Horváth P. csúsztatása mellément.

A 62.percben emberhátrányban egyenlített csapatunk! Medgyes jobb oldali beadása után ide-oda pattogott a labda, nem tudtak felszabadítani a csákváriak, végül a rosszul felemelt labdát úgy csúsztatta Dulló hátrafelé, hogy a játékszer Magasföldi elé került, átvette, és a hálóba lőtt (1:1)!

A 64.percben egy jobb oldali bedobást követően Horváth P. jól pörgette tovább a labdát, Magasföldi került helyzetbe, de nem találta el jól, és a játékszer elment a rövid alsó sarok mellett.

A 66.percben Simon a 16-os baloldalán cselezgetett, áthúzta a jobb lábára, lapos lövését azonban Molnár védte.

A 69.percben cserélt csapatunk: Horváth P. helyett Zamostny lépett pályára.

A 70.percben Medgyes beadását Elek fejelte fölé.

A 73.percben cserélt a Csákvár: Daru állt be Sejben helyett.

A 75.percben óriási ziccer maradt ki: Elek remek ütemben ugratta ki Zamostnyt, aki megtorpant egy pillanatra, nem vállalta el a lövést a kimozduló kapussal szemben, hanem tovább akarta tolni Magasföldihez, a visszaérő Dulló azonban szögletre vágta a labdát. Hatalmas gólszerzési lehetőség volt.

A 78.percben ismét megszerezte a vezetést a Csákvár. Magasföldi szögleténél mezhúzást látott az ötösön belül Gaál Ákos, ezért szabadrúgás következett kifelé, azonban azt már nem látta, hogy a 16-os vonaláról végezték el: a gyors kontra végén Daru lőtt a hálónkba (1:2).

A gól után Elek kapott sárgát reklamálásért.

A 80.percben cserélt csapatunk: Magasföldi helyett Tóth M. lépett pályára.

A 85.percben cserélt a Csákvár is: Skribeket Deutsch váltotta.

A 86.percben Mihalecz István is kihasználta az utolsó cserelehetőségünket: Horváth A. helyett Csilus állt be.

3 perc lesz a ráadás a parázs hangulatú végjátékban.

A 91.percben Simon, majd a 93.percben Deutsch kapott sárga lapot a vendégektől.