BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – BFC SIÓFOK-KBSC

Kedves Szurkolóink!

19:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 16.fordulója, ellenfelünk a Gálhidi György által irányított KBSC lesz a Siófok Városi Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

BFC Siófok: Molnár, Csibra, Fehér, Szilágyi, Csilus, Medgyes, Réti, Lorentz, Gál, Zamostny, Bolla. Vezetőedző: Mihalecz István

KBSC: Somodi, Palmes, Fótyik, Heil, Tóth L., Olasz, Kanalos, Kiss, Mikló, Toma, Kovács O. Vezetőedző: Gálhidi György

A mérkőzés játékvezetője Molnár Attila, segítői Farkas Balázs és Bede Tamás. A tartalék játékvezető Böcskei Balázs.

A 7.percben remek labdával ugrott ki a védők között Tóth L., majd a 16-os jobb oldaláról ellőtte, de a labda elment a kapufa mellett.

A 10.percben megszereztük a vezetést: Csibra kapott labdát a baloldalon, jól ívelt középre, Zamostny lefejelte a labdát, ami Fótyikról Medgyes elé pattant, lövésébe ugyan beleért Somodi, de a kapufát érintve a hálóba gurult a játékszer (0:1).

A 20.percben Medgyes tolt be egy labdát Szilágyi elé a baloldalon, középre tette, de Zamostny fölélőtt.

A 25.percben egyenlített a Kazincbarcika: egy felívelt labdába Olasz csúsztatott bele, Palmes nem tudott lövőhelyzetbe kerülni a 16-os jobb oldalán, de Tóth L. elé került a játékszer, és kilőtte a hosszú alsó sarkot (1:1).

A 27.percben Fehér kapott sárga lapot csapatunkból.

A 29.percben egy jobbról felívelt szabadrúgásra Heil startolt rá, ballal ellőtte, de Molnár hárítani tudott, a kipattanóra azonban érkezett Olasz, amit a hálóba vágott (1:2).

A 35.percben Olasz duplázni tudott: Kanalos labdájával Tóth L. ment el a jobb oldalon, beadását Olasz kapásból lőtte a kapunkba (1:3).

A 41.percben Kanalos kapott labdát a baloldalon, a 16-osunk sarkától elindult befelé, majd fölébombázott.

A 43.percben Zamostny ment el a baloldalon, középre ívelt, Medgyes érkezett és a védő takarásából talppal beleért a labdába, de elment a kapu előtt, Bolla gyűjtötte be, de a visszatett játékszer az egyik védőről végül szögletre pattant.

A 44.percben újabb kazincbarcikai kontra következett: Tóth L. ment a jobb oldalon, átemelt a hosszún érkező Olaszhoz, de ő futtából ballal mellélőtt.

Molnár Attila nem hosszabbít az első félidő végén.

A szünetben kettőt cseréltünk: Gál helyett Hidvégi, míg Csibra helyett Nemes lépett pályára. A vendégeknél Miklót Belényesi váltotta.

A második félidő nagyon rosszul indult: egy felívelt labdát Hidvégi szelídített meg, de Olasz elvette tőle, 2 az 1-ben mehettek Molnárra, Olasz továbbpasszolta Tóth L. elé, aki az üres kapuba gurított (1:4).

Az 50.percben Nemes baloldali szabadrúgásába Lorentz fejelt bele, egy védőről továbbpattant, Zamostny nyúlt bele, de kapufát talált el, és ütközött Somodival, és ápolás miatt állt a játék.

Az 52.percben újabb baloldali szabadrúgás következett Nemestől, de Somodi el tudta bokszolni Bolla elöl a labdát.

Az 53.percben egy szöglet után nagy kavarodás alakult ki a kazincbarcikai kapu előtt, végül Bolla elé került a labda, aki betolta a 16-os jobb oldalán, és Kiss lökte fel, amiért Molnár Attila büntetőt fújt. Zamostny állt oda, de Somodi fogta a 11-est. Kiss az esetnél sárga lapot kapott.

A 60.percben Tóth L. készített le egy labdát lövésre Palmes elé, de Molnár védeni tudott.

A 64.percben a csere cseréje következett: Hidvégi hagyta el a pályát sérülés miatt, Kiss B. állt be helyette.

A 70.percben Bolla emelt előre egy remek labdát Medgyes felé, de a kapujából kimozduló Somodi el tudta megelőzte, a kipattanóra Csilus jött, de Somodi belevetődött a lövésbe.

A 72.percben Somodi felívelését továbbcsúsztatták, Tóth L. meg tudta szerezni a labdát a védők között, de mellbe lőtte Molnárt.

A 73.percben Toma kapott sárga lapot a vendégektől.

A 75.percben cserélt a KBSC: Toma helyett Takács folytatja a játékot.

A 78.percben 11-eshez jutott a Kazincbarcika: Bolla szedte fel Kanalos lábát egy lövési kísérletnél. Fótyik állt oda és a hálónkba lőtt  (1:5).

A 80.percben cserélt Gálhidi György: Olasz helyett Szabó állt be.

Szintén a 80.percben Medgyes lőtt a 16-osról, de Somodi elvetődve védett.

A 83.percben Kanalos jobb oldali szabadrúgását Heil fejelte mellé nagy helyzetben mellé.

A 86.percben Réti és Bolla is sárga lapot kapott csapatunkból.

2 percet hosszabbít Molnár Attila játékvezető.

A hosszabbításban még egy védenivalója volt Molnárnak: Tóth L. lövését öklözte oldalra kapusunk.