BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2018/19 – KBSC-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

17:00-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 35.fordulója, ellenfelünk a Kazincbarcika lesz Putnokon. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

KBSC: Fila, Palmes, Fótyik, Tóth L., Kanalos, Kiss, Krausz, Belényesi, Mikló, Szabó, Toma. Vezetőedző: Gálhidi György

BFC Siófok: Tajti, Csibra, Magasföldi, Horváth A., Csilus, Réti, Kiss B., Balogh B, Lorentz, Gál, Zamostny. Vezetőedző: Márton Gábor

A mérkőzés játékvezetője Berényi Tamás, segítői Szécsényi István és Szalai Dániel. A tartalék játékvezető Ducsai József

Márton Gábor erre a találkozóra kicsit felforgatta a csapatot: Molnár, Izing, Szakály és Horváth P. kispados lesz, míg Medgyes sárga lapok miatt kénytelen kihagyni a találkozót.

A hazai csapat a mérkőzés elején gyors kontrákkal és átlövésekkel próbálkozott, de azok nem találtak kaput.

A 10.percben Magasföldi végezhetett el szabadrúgást, de fölément a játékszer.

A 13.percben egy üres területbe beemelt labdával Mikló indult a kapunk felé, Gál jó ütemben ért vissza, és megzavarta a hazai játékost, aki mellélőtt.

A 18.percben Fótyik kemény eltalált szabadrúgását Tajti bokszolta szögletre.

A 30.percben egy jobb oldali beadást követően Palmes fejelt fölé.

A 33.percben Csilus kapott sárga lapot csapatunkból.

A 35.percben Balogh B. lövése ment mellé.

1 perccel később ismét Balogh B. lőtt a kazincbarcikai kapura, de ezúttal Fila védett.

A 37.percben megszereztük a vezetést: Magasföldi passzával Zamostny fordulhatott kapura a 16-os baloldalán, és jobbal az alsó sarokba lőtt (0:1)!

A 42.percben Szabó balról betekert szögletét Krausz fejelte fölé.

A 43.percben nem sokon múlott, hogy növeljük előnyünket egy óriási helyzet során: Csilus remek labdaszerzése után Magasföldi ment el a jobb oldalon, jól adta be középre, ahol Balogh B. érkezett, kapásból lőtt ballal, de a felsőlécről fölément a játékszer.

Berényi Tamás játékvezető nem hosszabbított az első félidő végén.

A szünetben egyik oldalon se volt csere.

Rosszul indult a második játékrész, az 50.percben egyenlített a KBSC Toma találatával (1:1).

Az 52.percben egy baloldali szögletnél Fótyik fejelt a kapura, Krausz is beleért a labdába, és végül fölément a játékszer.

Az 56.percben Réti kapott sárga lapot csapatunkból.

Az 58.percben megfordította az eredmény a KBSC: a 16-os jobb oldalán Toma kapott labdát, áthúzta a bal lábára, majd a hosszú felsőbe tekert (1:2).

Újabb barcikai helyzet maradt ki: egy labdaszerzést követően ismét Toma léphetett ki ziccerben, de mellélőtt.

A 60.percben cserélt Márton Gábor vezetőedzőnk: Magasföldit Szakály váltotta.

A 61.percben cserélt a hazai csapat is: Tóth L. jött le, Lukács állt be.

A 68.percben is cserél a KBSC: Szabó helyett Gábor állt be.

A 69.percben a 16-os baloldalán Kanalos lépett ki helyzetben, de Gál remek ütemben lépett bele a lövésébe.

A 73.percben cserélt csapatunk: Réti helyett Izing lépett pályára.

A 75.percben Szakály került lövőhelyzetbe, de ballal eltekert a kapu mellett.

A 78.percben kihasználta utolsó cserelehetőségét Gálhidi György: Kanalost Ádám váltotta.

A 79.percben Belényesi kapott sárga lapot a hazaiaktól.

A 80.percben Gál lövését védte Fila.

A 81.percben megtörtént a harmadik cserénk: György lépett pályára, Balogh B. jött le.

A 85.percben sikerült az egyenlítés: ígéretes szögből végezhettünk el szabadrúgást, miután a sokat dolgozó Csilust faultolták. Zamostny állt oda, eltekerte a sorfal felett és a hálóba lőtt (2:2).

3 perc a hosszabbítás.

A ráadás első percében Szakály baloldali szabadrúgásába Lorentz csúsztatott bele, Gál ráhúzta a labdát kapura, de Fila fölétolta a léc alól.

Az igazi dráma a legvégére maradt, már lejárt a hosszabbítás is, de a hazaiak még elvégezhettek egy jobb oldali szögletet: Kiss jól ívelt középre, Belényesi pedig a hálónkba fejelt kialakítva ezzel a végeredményt:

KBSC – BFC Siófok 3:2 (0:1)

2019.05.01. 16:48