BFC ONLINE KÖZVETÍTÉS 2019/2020 – BUDAÖRS-BFC SIÓFOK

Kedves Szurkolóink!

14:30-kor kezdetét veszi a Merkantil Bank NB II 27.fordulója a 2019/2020-as bajnoki szezonban, ellenfelünk a Budaörs lesz a tatabányai Grosics Gyula Stadionban. Az online közvetítés az oldal folyamatos frissítése mellett érhető el. Tartsanak velünk!

Megvannak a kezdőcsapatok:

Budaörs: Kovács P., Menyhárt, Medgyes, Forgács, Fényes, Zsidai, Sajbán, Stieber, Pethő, Szabó B., Molnár Cs. Vezetőedző: Márkus Tibor

BFC Siófok: Hutvágner, Jánvári, Horváth A., Bencze, Remili, Réti, Kiss B., Balogh B., Tajthy, Lorentz, Bora. Vezetőedző: Gál István

A mérkőzés játékvezetője Görög Márió, segítői Hofbauer Roland és Rózsa Dávid. A tartalék játékvezető Móri Tamás.

A 2.percben Menyhárt jobb oldali beadásába Sajbán csúsztatott bele középen, Hutvágner óriási bravúrral védett.

A 9.percben Balogh B. passzolt üres területbe Benczéhez, aki kicsit kisodródva még lőni tudott, de a budaörsi hálóőr hárított.

A 11.percben Tajthy, Bencze és Remili szép összjátéka után Bencze ugrott ki a 16-os baloldalán, de Kovács P. kivetődve összeszedte a játékszert.

A 15.percben Balogh B. passzolta ki a labdát jobbra az előrehúzódó Kiss B. elé, beívelését Jánvári fejelte kapura nagy ívben, de Kovács P. le tudta húzni.

A 17.percben egy balról beadott labda Stieber elé pattant, de fölélőtt.

A 19.percben Pethő előtt két gólszerzési lehetőség is adódott: először betört a 16-oson belülre, de lövését Hutvágner védeni tudta. A Budaörs visszaszerezte a labdát, ismét Pethő lőhetett laposan, de kapusunk ezúttal is hárított.

A 20.percben Zsidai lövését fogta Hutvágner.

A 22.percben újabb Hutvágner bravúr következett, ezúttal Pethő mintegy 12 méterről leadott lövését tudta védeni.

A 27.percben egy gyorsan elvégzett szöglet után Remili tolta befelé a játékszert, majd eltekerte a hosszú sarokra, és Kovács P. bravúrjára volt szükség, hogy a háló érintetlen maradjon. Sikerült visszaszerezni a labdát, ismét Remili lőhetett, de lövése ezúttal elszállt a felső sarok mellett.

A 28.percben kényszerű csere történt a Budaörsnél: Zsidai helyett Bakos lépett pályára.

A 36.percben Stieber végezhetett el szabadrúgást a 16-os bal sarkától, de lövése a felsőlécről fölément.

A 42.percben Pethő került helyzetbe szemben a kapuval, lapos lövése azonban a kapufáról ment mellé.

A szünetben nem voltak cserék, a találkozó gól nélküli döntetlenre áll.

Az 53.percben megszerezte a vezetést a Budaörs: Sajbán lépett ki a 16-os baloldalán Pethő labdájával, majd kilőtte a hosszú alsó sarkot (1:0).

Az 56.percben kettős cserét hajtott végre Gál István vezetőedzőnk: Beliczky és Elek állt be, Bencze és Tajthy jött le.

A 60.percben Bora szabálytalankodott, a buktatásért sárga lapot kapott. Ígéretes szögből járt a szabadrúgás, amit Stieber gólra váltott (2:0).

A 66.percben 11-eshez jutott a Budaörs: Boránál látott kezezést Görög Márió játékvezető. Stieber állt oda és magabiztosan lőtt a kapunkba (3:0).

A 67.percben Réti kapott sárga lapot.

A 68.percben Gál István kihasználta az utolsó cserelehetőségünket: Balogh B. helyett Horváth P. folytatja a játékot.

A 71.percben cserélt a hazai csapat is: Stiebert Horváth E. váltotta.

A 75.percben újabb budaörsi csere következett: Pethő helyett Molnár T. állt be.

A 76.percben Kiss B. kapott akasztásért sárga lapot csapatunkból.

A 79.percben Molnár T. próbálkozott lövéssel, de a játékszer mellésuhant.

A 85.percben sikerült a szépítés: Bora volt a gólszerzőnk (3:1).

A 88.percben Sajbán lövését hárította Hutvágner.

A 89.percben újabb siófoki sárga lap villant: Jánvári kapta. A szabadrúgás ezúttal is veszélyes helyről járt, amit Bakos a sorfal mellett a hálóba csavart (4:1).

2 perc lesz a hosszabbítás.